Міжнародна Антинаркотична Асоціація

Наркологічна клініка в Рівному

Міжнародна Антинаркотична Асоціація дарує майбутнє алко- та наркозалежним людям та людям із проблемою ігроманії. Ми забезпечуємо комплексне лікування залежності.

Які проблеми ми вирішуємо?

Лікування алкоголізму
Завдяки курсу психосоціальної підтримки ГС "МАА" Понад 1100 залежних від алкоголю людей живуть сьогодні повноцінної і чистим життям.
Докладніше
Лікування інших залежностей
Сучасні комплексні методики роботи з залежними та їх сім'ями повернули свободу від вживання понад 2200 людей.
Докладніше
Лікування наркоманії
Сучасні комплексні методики роботи з наркозалежними та їх сім'ями повернули свободу від залежності понад 2200 людей.
Докладніше

Переваги лікування у нас

Комплексний підхід
Окрім курсу психосоціальної реабілітації, також пропонуємо одужуючим проходження курсу соціальної адаптації (ресоціалізації)
Професіоналізм
Кращі фахівці в галузі наркології, психології залежності, психотерапії, соціальної допомоги залежним людям, сімейної психології
Доступність
Ми прагнемо допомогти якомога більшій кількості залежних людей, ми доступні географічно, філіал є в кожному обласному центрі
Велика команда
Ми-набагато більше, ніж просто організація; ми - це велика міжнародна родина, яка постійно розвивається
Досвід
12-ти річний досвід допомоги залежним людям; понад 7,5 тисяч осіб пройшли у нас повний курс реабілітації та ресоціалізації
У нас «правильні» друзі
Тісно співпрацюємо з органами державної влади. Нас підтримує Президент України

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наші документи

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Відгуки батьків

Останні новини

Якщо близька людина в біді-довіртеся професіоналам!

Наркологічний центр в Рівному

Алкоголізм, наркоманія та інші адикції – хвороби, які щорічно забирають мільйони життів. Наркологічний центр в Рівному, один з найсучасніших в Україні, проводить ефективне лікування наркозалежності, алкогольного синдрому, ігроманії з подальшою реабілітацією. Наркологічні клініки надають дієву допомогу пацієнтам завдяки лікарям-наркологам з величезним практичним досвідом та інноваційним методикам позбавлення від різних залежностей, які застосовуються в клініці. Реабілітаційний центр може похвалитися чудовими умовами, створеними для лікування, реабілітації та ресоціалізації хворих: в нашій клініці ми добиваємося стійкого результату, працюючи швидко, анонімно та ефективно.

Наркологічні клініки України

Алкоголізм, наркоманія, токсикоманія та інші адикції у всьому світі досягли страхітливих масштабів, прийнявши характер епідемій. Для тих, хто заплутався в павутині згубних пристрастей, в Україні створена МАА – Міжнародна Антинаркотична Асоціація, до якої увійшли наркологічні клініки з 16 регіонів країни. Кожен наркодиспансер – це чудово оснащений реабілітаційний центр з широким спектром послуг, що надаються. Зусилля досвідчених лікарів клініки спрямовані не тільки на купірування абстинентного синдрому у алкоголіків і наркозалежних з подальшою детоксикацією. Величезна увага в лікарні приділяється комплексній реабілітації хворих. Пацієнтам з найбільш поширеними хімічними залежностями наркологічний центр в Рівному надає наступні послуги:

  • лікування алкоголізму;
  • позбавлення від наркозалежності;
  • терапія медикаментозної залежності.

Приватні наркологічні клініки МАА використовують результативні авторські та класичні методики позбавлення від наркоманії та алкоголізму, і від інших сучасних і руйнуючих людину пристрастей. Це ігроманія і шопоголізм, булімія, залежність від Інтернету, гаджетів і соцмереж. На нашому сайті ви можете знайти адреси цих приватних реабілітаційних центрів і відразу ж отримати допомогу, записавшись в наркодиспансер онлайн на безкоштовну консультацію.

Наркологічний центр Рівне: лікування алкоголізму

У багатьох сім’ях лікування хворобливої ​​пристрасті до алкоголю у близької людини, часто починається зі звернення до реабілітаційного центру для алкоголіків, щоб вивести її з запою. В особливо важких випадках лікар реабілітаційного центру може приїхати додому, купірувати гострий стан, але лікування такого пацієнта краще проводити в добре обладнаному стаціонарі наркодиспансеру. Комплексне лікування від алкогольної залежності, яке практикує будь-який реабілітаційний центр мережі МАА, передбачає:

  • обстеження доставленого в наркологічний центр хворого, збір даних для анамнезу та розробку індивідуальної схеми лікування;
  • формування мотивації для лікування в наркодиспансері;
  • медикаментозну терапію і психокорекцію – всіх, хто звернувся в реабілітаційний центр для алкоголіків, вчать протистояти тязі до спиртного на фізичному рівні;
  • кодування від алкоголізму в реабілітаційному центрі із застосуванням медикаментів останнього покоління і ефективних методів психотерапії – в якості профілактики рецидивів;
  • допомога в подоланні адикції на психологічному рівні – крім сеансів психотерапії реабілітаційний центр для алкоголіків організовує заняття в групах взаємної підтримки;
  • реабілітацію та ресоціалізацію пацієнтів – наша клініка лікування алкоголізму завершує тим, що вчить їх вирішувати особисті, побутові та професійні проблеми без випивки, формує навички здорового способу життя, вчить вірити в своє чисте від алкоголю майбутнє.

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що репутація ваших близьких не постраждає. Наша клініка лікування алкоголізму проводить анонімно та максимально комфортно для клієнтів.

Наркологічна клініка в Рівному: позбавлення від наркоманії

Схеми лікування наркоманії та алкогольної залежності дуже схожі: в них є і зняття гострого абстинентного синдрому (“ломки”), і детоксикація наркозалежних, медикаментозна терапія і психокорекція з обов’язковою реабілітацією. Однак на виведення токсичних речовин при наркоманії йде більше часу, потрібні специфічні методики та сучасні медичні препарати. Наркологічний центр в Рівному володіє всім необхідним для надання дієвої допомоги хворим на наркоманію.

В роботі реабілітаційного центру акцент робиться на мотивацію хворого позбутися згубної пристрасті. При зверненні в наркодиспансер з пацієнтом починають працювати досвідчені адиктологи, психологи, психотерапевти. У більшості наркологічних клінік практикують апробовані програми: «12 кроків», індивідуальну та групову терапію. Постійний моніторинг стану хворого на наркоманію, індивідуальний підхід і комплексна реабілітація дозволяють різко знизити можливість рецидивів в майбутньому.

Наркологічний центр – місце, де лікують різні адикції

Наркологічна клініка приймає людей, які не можуть самостійно впоратися з нехімічними залежностями, в тому числі й з ігроманією. Будь-яка терапія починається з усвідомлення своїх пристрастей і бажання їх позбутися. Далі слід працювати з психологами, при необхідності – корекція психологічних і емоційних порушень медикаментозними засобами, демонстрація моделей здорового поведінки. Цікаві групові та індивідуальні заняття, арт- і трудотерапія забезпечують повноцінну ресоціалізацію людини, допомагають їй відновити соціальні зв’язки, ставити цілі та досягати їх.

Сучасна наркологічна клініка МАА – це місце, куди ви можете звернутися для позбавлення від залежностей, які  руйнують здоров’я, при бажанні – анонімно. Ми завжди на зв’язку та готові подарувати здорове майбутнє кожному пацієнту.