Міжнародна Антинаркотична Асоціація

Лікування алкоголізму

Алкоголізм - це важка хронічна прогресуюча та рецидивуюча хвороба, яка характеризується психофізичною залежністю від алкоголю, та виникає через регулярне надмірне споживанням спиртних напоїв.

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в Рівному: види, методи, ціни

Алкоголізм – надзвичайно небезпечний вид залежності. Швидко прогресуючи, захворювання руйнує організм, викликає психологічну деградацію, позбавляє людину близьких, сім’ї та роботи. За статистикою, з проблемою алкоголізму в Україні з кожним роком стикається все більше сімей. Міжнародна Антинаркотична Асоціація (МАА) надає медичну та психологічну допомогу залежним і членам їх сімей за прийнятною вартістю. Дізнатися про всі подробиці, скільки коштує лікування алкоголізму в Рівному, ви можете на нашому сайті та за вказаними телефонними номерами.

Анонімне лікування алкоголізму: як розпізнати захворювання

Перш ніж почати лікування від алкоголізму, пацієнт повинен визнати існування проблеми.

Алкоголізм характеризується низкою симптомів, основними з яких є:

 • непереборний потяг до алкогольних напоїв, спиртне стає сенсом життя;
 • збільшення толерантності (зростання дозування, потрібного людині для досягнення ейфорії від алкоголю);
 • абстинентний синдром;
 • зниження мозкової діяльності, когнітивних функцій;
 • емоційна неврівноваженість, підвищена нервова збудливість, плаксивість, психічні порушення (процес збудження переважає над процесом гальмування).
 • У людини, залежної від алкоголю, відзначається підвищена температура тіла, порушення дихальної функції і роботи серцево-судинної системи, розлад травлення, дисфункція статевих залоз. На цьому тлі в алкоголіка відбувається швидке зниження імунітету. Щоб зупинити руйнівний процес, необхідно вчасно розпочати ефективне лікування від алкоголізму.

Крім вкрай важких ускладнень для всього організму, алкозалежність нерідко закінчується смертю хворого. Фахівці не втомлюються нагадувати, що терапія при важких формах алкоголізму повинна проходити в стаціонарі – виключно під контролем лікарів-наркологів, психотерапевтів, досвідчених адиктологів. Виведення із запою і зняття алкогольної інтоксикації включає в себе цілий комплекс заходів. Це необхідно для збереження здоров’я і – нерідко – порятунку життя пацієнта.

Медикаментозне лікування алкоголізму в Рівному

В першу чергу, лікування передбачає нейтралізацію токсинів і очищення крові від отрут. Щоб лікувати алкогольну інтоксикацію, застосовують вітамін С, РР, вітаміни групи В, які вводяться внутрішньовенно і внутрішньом’язово, а також за допомогою крапельниць. Лікування алкогольної залежності на цьому етапі вимагає суворого лікарського контролю. Дозування препаратів для детоксикації від алкоголю розраховуються суто індивідуально, з урахуванням психофізичного стану алкоголіка і тяжкості абстинентного синдрому.

Абстинентний синдром (т.зв. «синдром відміни») – болісний стан, що виникає у залежних від алкоголю приблизно через 24-36 годин після відмови від спиртного. Намагатися лікувати його на дому неприпустимо. Цей етап характеризується особливими симптомами, в народі відомими як «ломка», і вимагає невідкладного медичного втручання. Ефективне усунення синдрому відміни вимагає тільки медикаментозного лікування в стаціонарі.

Лікування алкоголізму в Україні передбачає безліч різних методик за доступною вартістю. Вшивання – дієвий метод, що допомагає позбутися від алкоголізму назавжди. В його основі лежить вживлення в тіло спеціального препарату, що викликає сильний дискомфорт після прийняття спиртного напою. Кодування по цьому методу допомагає вилікувати залежність на будь-якій стадії, навіть якщо попередні спроби лікувати пацієнта виявлялися неефективними.

Алкоголізм лікування в Рівному: основні етапи та способи

Лікування алкоголізму і програма виведення з запою включає:

 • діагностику (огляд алкоголіка фахівцем-наркологом, детальний збір і вивчення анамнезу);
 • детоксикацію організму від алкоголю (усунення гострого абстинентного синдрому, очищення організму пацієнта від алкогольних отрут);
 • психологічну та соціальну реабілітацію хворого (позбавлення від фізичного і психічного потягу до спиртних напоїв);
 • соціальну адаптацію (заходи, що допомагають залежному адаптуватися в суспільстві);
 • попередження зриву (консультації психотерапевта, психологічна підтримка, волонтерство);
 • ресоціалізацію (процес повторного засвоєння соціальних норм і правил).

Вилікувати алкоголізм за доступною ціною можна в нашому центрі в Рівному. Лікування алкогольної залежності може бути амбулаторним або вимагати переміщення хворого в стаціонар. Важливо пам’ятати: не варто затягувати зі зверненням до нарколога. Чим раніше почати медикаментозне лікування алкоголізму, тим меншою буде вартість процедур, тим простіше й швидше вийде перемогти фізичну та психологічну тягу до спиртного.

Лікування алкоголізму Рівне: ціни, вартість

Ефективне лікування алкогольної залежності необхідно проводити в двох напрямках:

 • подолання тяги до алкогольних напоїв на фізичному рівні;
 • робота з психотерапевтом, психологічна корекція, прищеплення людині навички тверезого життя.

У Міжнародній антинаркотичній Асоціації в Україні проводиться анонімне лікування алкоголізму, чоловічого і жіночого, а також залежність від спиртного у підлітків. У нас працюють найбільш досвідчені фахівці, які допоможуть вилікувати вашу близьку людину, психологи та психотерапевти, висококваліфіковані наркологи, професіонали в галузі арт-терапії.

Ними розроблені авторські методики позбавлення від алкогольної залежності, що дозволяють вилікувати алкоголізм на будь-якій стадії хвороби. Фахівці МАА в Рівному не зупиняються на досягнутому і постійно навчаються новим методам, щоб наші клієнти могли отримувати найсучасніше, комплексне та ефективне лікування від алкоголізму.

Наша клініка в Рівному володіє передовим обладнанням, а комплексне лікування алкоголізму та індивідуальний підхід до пацієнта дозволять повністю позбутися від алкоголізму. Конкретна ціна лікування залежить від особливостей кожного випадку і тяжкості захворювання. Щоб розрахувати точну вартість лікування від алкоголізму в Рівному, зверніться за консультацією до наших фахівців.

Лікування алкоголізму в Україні

Не отримуючи адекватного лікування, пацієнт починає стрімко деградувати, втрачаючи сім’ю, друзів, роботу. Запійного алкоголіка легко розпізнати за зовнішнім виглядом: людина, що страждає на алкоголізм, має вкрай неохайний вигляд і не стежить за своїм тілом, перестаючи виконувати найпростіші гігієнічні процедури (вмивати обличчя, чистити зуби). Коло її спілкування складають лише товариші по чарці, залежний від алкоголю починає вести асоціальний спосіб життя, красти, порушувати закони.

На жаль, нерідко буває так, що через неправильне лікування (або його відсутність) алкоголізм закінчується летальним результатом. Це відбувається тому, що родичі алкоголіка намагаються лікувати синдром відміни в домашніх умовах, без своєчасного звернення до стаціонару. Лікування алкогольної залежності має проводитися в спеціалізованій лікарні, де є все необхідне для надання допомоги алкозалежному та де він перебуває під постійним наглядом професіоналів.

Якщо ви помічаєте, що близька вам людина стала зловживати спиртним, не слід затягувати з лікуванням. Ціна питання в цьому випадку – якість подальшого життя залежного і його сім’ї. Зателефонуйте фахівцям МАА в Рівному, щоб почати ефективне і анонімне лікування алкоголізму та врятувати життя рідної людини.

Етапи лікування

1
Діагностика (формування якомога детальнішого анамнезу)
2
Детоксикація (зняття гострого абстинентного синдрому («синдрому відміни», «похмілля»)
3
Психосоціальна реабілітація (подолання фізичної та психічної тяги до алкоголю)
4
Соціальна адаптація (поетапна програма повернення залежного в соціум)
5
Профілактика зриву (особисті консультації, групи взаємопомочі, волонтерство)
6
Ресоціалізація (отримання навичок подолання тяги до наркотичних речовин)

Як розпізнати алкоголіка?

 • Хворобливий потяг до алкоголю (людина не ходить на заходи, де не вживають та її лякає можливість залишитися сьогодні без випивки);
 • Ріст толерантності (зростають дозування, необхідні людині для отримання того ж ефекту, що і раніше);
 • Втрата кількості вжитого;
 • Наявність абстинентного синдрому («синдрому відміни»);
 • Понижена працездатність мозку та здатність до запам’ятовування та концентрації;
 • Емоційна нестабільність, збудливість, дратівливість, конфліктність, порушення психіки (процеси гальмування уповільнюються, а процеси збудження прискорюються);
 • Підвищена температура (порушення терморегуляції), порушене дихання та серцева діяльність, розлади діяльності шлунково-кишкового тракту, печінки, органів дихання, нирок, статевих залоз та ін;
 • Втрата імунітету;
 • Людина швидко втомлюється;
 • Людина має, як правило, вкрай не охайний вигляд, рвані та не випрані, дешеві речі; вона зовсім перестає доглядати за собою (чистити зуби, митися);
 • Людина все більше починає брехати, вигадувати причини тому, що не з'явилася на роботі/на навчанні, все частіше прагне залишитися одною чи з товаришами по вживанню; погіршуються відносини у родині та з родичами;
 • Людина починає вести маргінальний спосіб життя: красти, грабувати, порушувати громадський спокій та правила пристойності.

БЛИЗЬКА ЛЮДИНА В БІДІ?
ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

ВІДГУКИ ТА ПОДЯКА